Tempobet

Hafta sonu İngiltere Liginde birbirinden çekişmeli maçlar göreceğiz. Internetin yükselen değerlerinden biri olan Tempobet’in bize verdiği oranlar ışığında bu maçlardan birkaç tanesini sizler için değerlendireceğiz.

Tempobet’in bize sunduğu imkanlardan öncelikli olarak yavas yavas ritim bulan Arsenal’in hafta sonu oynayacağı  maçın analizini  yaparken faydalanmak istiyorum. İşi analize, yoruma ve tempobet’in oranlarına bırakmadan tek bir istatistik verip pası size atmak en doğrusu olacaktır.  Ev sahibi Arsenal ligde oynadığı son 5 maçtan da galibiyet çıkarırken, Fulham son 5 maçında toplam 5 puan bile alamadı. 4 puanda kaldılar. Tempobet buna rağmen Arsenal’in galibiyet oranını 1.30’lara çekmeyerek bize güzel bir hafta sonu kıyağı yapmış. Sevgili tempobet kullanıcıları duyduk duymadık demeyin, Arsenal – Fulham maçında; Tempobet’in Arsenal’in galibiyetine verdiği oran 1.48. Daha ne olsun.

Hafta sonunun bir diğer değerlendirmeye alacağımız maçı Manchester City mağlubiyetinden sonra hala toparlanamayan, şampiyonlar liginde bir üst tura çıkma işini son hafta oynayacakları Basel deplasmanına bırakan Man. Utd ile Newcastle United arasındaki maç. Tempobet ligin iyi takımlarında olan New. United’ı resmen silmiş ve galibiyetine 9.20 oran vermiş. Tempobet’in verdiği bu oranlara katılmak mümküm değil. Tempobet’in Man. Utd’ın galibiyetine verdiği 1.38’lik orana oynamaktansa Newcastle United lehine çifte şans oynamayı daha mantıklı buluyorum. Tempobet’in Newcastle’a çifte şanms oranı 2.96.

 

Be Sociable, Share!

Comments are closed.